• SUKCESY SPORTOWE SP BALIN 2022/2023

❗️SP Balin najlepszy w Powiecie‼️🥇⚽️

Piszą o nas w Przełomie:

🗣️W dniu dzisiejszym na hali sportowej w Alwerni odbyły się powiatowe mistrzostwa szkół podstawowych w piłce nożnej halowej w których udział wzięły najlepsze szkoły z gminy Chrzanów, Trzebinia oraz Babice. Chłopcy z Balina po wygraniu wszystkich swoich meczów finalnie zajęli pierwsze miejsce w całym turnieju.

⚽️SP Balin-SP Bolęcin 3-1

⚽️SP Balin- SP Mętków 6-3

⚽️SP Balin - SP Alwernia 1-0

🗣️Skład: Dominik Prasak, Dawid Fudała, Wiktor Wala, Bartosz Spyt, Jakub Głowacz, Antoni Starowicz, Oskar Rajski, Miłosz Michalik, Mikołaj Więckowski👏

Opiekunowie: Beata Mąsior♥️, Sławomir Gołba💪

3 miejsce SP Balin w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w koszykówce 3X3!

Dzisiaj drużyna koszykarzy 3x3 zagościła w Oświęcimiu. Tym razem reprezentowaliśmy powiat na szczeblu rejonowym. Rywalizowaliśmy z gospodarzami turnieju - Oświęcimem i drużyną z Wadowic. W obu meczach chłopcy grali ambitnie, jednak ostatecznie musieli uznać przewagę rywali.

Skład SP Balin: Antoni Starowicz, Dawid Fudała, Jakub Wach, Mateusz Ślusarczyk oraz Jakub Głowacz.

30.09.2022 r. - Dziewczęta zdobyły brąz!

Dzisiaj kolejny dzień zmagań sportowych, w których nasza szkoła wzięła udział. Tym razem dziewczęta (rocznik 2010 i młodsze) rywalizowały na parkiecie chrzanowskiej Hali Sportowej. Pierwszy mecz w grupie wygrały z SP 3 (1:0), a drugi przegrały z SP 1 (0:3). W meczu o III miejsce wygrały w rzutach karnych (1:0) z drużyną SP 3.

Gratulujemy brązowego medalu!!!

Skład: Wodecka Maja, Kożuch Aleksandra, Dudek Natalia, Wastenholz Nadia, Bandyk Hanna, Kozub Lena, Kawa Zuzanna.

27.09.2022 r. - SP BALIN NAJLEPSZA W GMINIE!

Dzisiejszy Turniej Piłki Nożnej Halowej Chłopców rocznik 2010 i młodsi zakończył się dla naszej szkoły SUKCESEM!!!

Najpierw nasi uczniowie zajęli I miejsce w ,,grupie śmierci", wygrywając z SP 1 (3:0), SP 6 (5:0) i SP 10 (1:0). W meczu finałowym zagrali z reprezentacją SP 3, wygrywając 5:0. Piękne bramki: Bartka Spyta, Kuby Głowacza, Dawida Fudały oraz ambitna gra w pomocy i obronie: Wiktora Wali, Miłosza Michalika, Oskara Rajskiego i Mikołaja Więckowskiego tworzyły spektakl sportowy na wysokim poziomie. Ponadto świetna gra bramkarza, Dominika Prasaka ,,Dyzia", doprowadziła naszą drużynę do zwycięstwa:)

Gratulujemy całej drużynie!!! Szykujemy się na podbój Powiatu:)

SUKCESY SPORTOWE SP BALIN 2021/2022

Igrzyska_Mlodziezy_w_Sztafetowych_Biegach_Przelajowych.docx