• Wyprawka dla uczniów klasy I

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie klas pierwszych!

4 września 2023 r. zapraszamy do naszej szkoły. Podczas uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego odbędzie się „Pasowanie na Ucznia”. Szczegóły dotyczące uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły w ostatnim tygodniu sierpnia.

Podczas spotkania wychowawcy przekażą wszystkie niezbędne informacje dotyczące funkcjonowania dziecka na terenie szkoły. Otrzymają Państwo również login i hasło do dziennika elektronicznego Librus.

Ponadto informujemy, że podręczniki i ćwiczenia, z których uczniowie będą korzystać, otrzymają w szkole – są one zakupione z dotacji ministerialnej.  Tylko do religii należy zakupić.

Prosimy również o wyposażenie uczniów w przybory wymienione w wyprawce zamieszczonej poniżej.

wyprawka_szkolna_kl_1.odt