• Wyprawka dla uczniów klasy I

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie klas pierwszych!

1 września 2021 r. zapraszamy do naszej szkoły. Podczas uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego odbędzie się „Pasowanie na Ucznia”. Szczegóły dotyczące uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły w ostatnim tygodniu sierpnia.

Podczas spotkania wychowawcy przekażą wszystkie niezbędne informacje dotyczące funkcjonowania dziecka na terenie szkoły. Otrzymają Państwo również login i hasło do dziennika elektronicznego Librus.

W dniu 20 sierpnia 2021 r. w szkole zostaną wywieszone listy uczniów przyjętych do klas pierwszych z podziałem na oddziały.

Ponadto informujemy, że podręczniki i ćwiczenia, z których uczniowie będą korzystać, otrzymają w szkole – są one zakupione z dotacji ministerialnej.

Zakupić należy tylko ćwiczenia do religii, gdyż na te książki nie ma dotacji państwowej (dotyczy uczniów uczęszczający na religię):

Tytuł: „Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa” -ćwiczenia

Autor: ks. T. Panuś, ks.  A. Kielian, A. Berski

wyd. Św. Stanisław

Prosimy również o wyposażenie uczniów w przybory wymienione w wyprawce zamieszczonej poniżej.

Pozdrawiamy serdecznie, życząc udanych, słonecznych wakacji.

wyprawka_szkolna_kl_1_2021r..odt

• administrator.spbalin@op.pl