• Konkurs Międzynarodowy Dzień pisania listów

• 9 października obchodziliśmy Międzynarodowy dzień pisania listów, Dzień Poczty i Dzień Znaczka. Z tej okazji ogłosiliśmy konkurs na własnoręcznie napisany list, skierowany do chorych dzieci. Tym samym włączyliśmy się w ogólnopolską akcję "Marzycielska Poczta".

Przepraszamy, że ogłoszenie zwycięzców trochę się opóźniło, ale pandemia pokrzyżowała również szkolne plany.

Oceniając wasze prace braliśmy pod uwagę, czy Wasz listspełnia wszystkie kryteria listu, czy jego treść uwzględnia zainteresowania wybranego dziecka i czy napisany jest starannie, bez błędów, ozdobiony elementami graficznymi:

A oto nagrodzeni uczniowie:

I miejsce -     Julia Wołoszczak - klasa V

II miejsce -     Zoran Gworek - klasa 6a

Wojciech Szyndler - klasa 6c

III miejsce -   Oliwia Otrębska - klasa 6b

Maria Koziarz - klasa 4

Wyróżnienia:  Miron Gworek - klasa 5

Filip Jamrozik klasa 6a

Patrycja Korzonek klasa 6a

Gratulujemy najlepszym!

Nagrody to drobne upominki, oraz 6 z języka polskiego!

Link do galerii zdjeć:

Organizatorzy konkursu: