• WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

• REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU „MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PISANIA LISTÓW”

9 października obchodzimy MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PISANIA LISTÓW, DZIEŃ POCZTY I DZIEŃ ZNACZKA Od 2009 roku w Polsce rozpoczęła się nietypowa akcja pt. ’’MARZYCIELSKA POCZTA.’’ Celem tej akcji jest wysyłanie listów, kartek i upominków do chorych dzieci. Nasza szkoła włącza się w tę akcję i zaprasza uczniów do udziału w naszym konkursie pisania listów. Tak mało potrzeba, by na twarzy chorego dziecka wywołać uśmiech, podarować komuś radość!!!

Aby wziąć udział w konkursie należy wybrać profil jednej osoby , profile chorych dzieci zamieszczone są na Gazetce Szkolnej. Przy pisaniu listu bierzemy pod uwagę zainteresowania wybranego dziecka i uwzględniamy je w treści naszego listu.

List musi być napisany starannie , bez błędów , odręcznie, ozdobiony elementami graficznymi.

List piszemy na papierze listowym ( papeteria ) albo na gładkiej kartce A- 4.

Musi zawierać:

- miejsce i datę

- nagłówek

- wstęp, rozwinięcie i zakończenie

- podpis.

Na kopercie proszę zaprojektować znaczek pocztowy.

List uczniów klas 3 – 4 powinien zawierać około 10 – ciu zdań rozwiniętych,
          a uczniów klas 5- 8 około 20 – stu zdań rozwiniętych ( może być więcej ).

Każdy ładnie i poprawnie napisany list zostanie nagrodzony „szóstką” z języka polskiego, a zwycięzcy konkursu otrzymają drobne upominki.

9 października 2020 roku honorowy gość , który odwiedzi naszą szkołę zbierze Wasze listy i przekaże komisji do oceny.

LICZY SIĘ POMYSLOWOŚC, CIEKAWA TREŚĆ I PIĘKNA SZATA GRAFICZNA !!!

Powodzenia życzą organizatorzy: pani Beata Pstrucha i Jolanta Dulowska.

• ul. Jaworznicka 139 32-500 Chrzanów

• Bieg po zdrowie
    • Pożegnanie klas VIII
    • Nowe toalety na dolnym korytarzu
    • Program Aktywna Tablica
    • #zostańwdomu #skarpetkowewywanie #ZadaniaBezDrukowania
    • Program Edukacyjny Akademia Bezpiecznego Puchatka zakończony!
    • KARNAWAŁ 2020
    • Mistrzowie Gminy Chrzanów w Tenisie Stołowym
    • "Bezpieczny uczeń- jak unikać zagrożeń"- spotaknie z policjantami
    • Mamo, Tato wolę wodę!-projekt w Oddziale przedszkolnym
    • Wspólne kolędowanie w Kościele 6.I.2020r.
    • Przedstawienie świąteczne 2019  "Opowieść wigilijna"