UKŁAD

NASZE UROCZYSTOŚCI 2014-15

ROK SZKOLNY 2014-15

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Wakacje zostaw we wspomnieniach…

1 września uroczystą mszą w Kościele Parafialnym w Balinie uczniowie Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika rozpoczęli nowy rok szkolny 2014/2015.

Następnie na sali gimnastycznej zostali uroczyście powitani przez dyrektora szkoły p. Grażynę Jamrozik. Uczniowie klasy II przygotowani przez panią Joannę Pawlak piosenką i wierszem przywitali nowo przybyłych uczniów.

Pasowania na Ucznia dokonał Zastępca Burmistrza Pan Robert Maciaszek, który przez symboliczne dotknięcie ołówkiem i wypowiedzenie słów „Pasuję Cię na ucznia klasy pierwszej” przyjął do społeczności naszej szkoły 42 uczniów. Dyrektor szkoły wręczyła każdemu Akt Pasowania. Pasowani uczniowie złożyli uroczyste Ślubowanie.

Równie uroczyście zostały powitane dzieci, które będą uczęszczały do oddziału przedszkolnego.

Dyrektor szkoły życzyła uczniom i nauczycielom samych sukcesów, a rodzicom satysfakcji z osiągnięć dzieci.